Spring-Verb

Digitální reverb se simulací klasického pružinového reverbu. Čistý design – jednoduché ovládání True-bypass pomocí relé pro vysokou spolehlivost spínání. Tichý chod spínání.

Rozměr a váha

  • šířka-70mm, výška-50mm, hloubka-115mm
  •  280g

Dual Spring-Verb

Digitální reverb se simulací klasického pružinového reverbu s možností nastavení dvou hodnot. True-bypass pomocí relé pro vysokou spolehlivost spínání. Tichý chod spínání. Procesorem řízené spínání. Už nemusíte „šlapat“ ON efekt a pak A/B, prostě jednoduše „šlápnete“ na ten, který chcete, aby byl aktivní. Vypnutí se provádí „šlápnutím“ na právě aktivní…

Rozměr a váha

  • šířka-70mm, výška-50mm, hloubka-120mm
  • 360g

FET Booster

Předzesilovač z diskrétních součástek pracující v class A třídě s maximálním ziskem +18dB. Možnost přizpůsobení vstupní impedance našemu nástroji – ideální pro pasivní snímače v zapojení hned za nástrojem. Možnost využití jako zvýšení hlasitosti při zapojení na konci efektového řetězce. Čistý design – jednoduché ovládání True-bypass pomocí relé pro vysokou spolehlivost spínání. Tichý chod spínání.

Rozměr a váha

  •  šířka-70mm, výška-50mm, hloubka-115mm
  •  280g

Overdrive – Flaškový vřéskač

Zapojení vychází z klasického „overdrive“ zapojení. Efekt využívá obvod JRC4558DD. Samozřejmostí je true-bypass přepínač. Efekt má „sametovější“ tón. Pozvolný náběh gainu umožňuje využívat tento efekt i jako „pickup-booster“

Gestortion

Distortion osazený obvodem LM308H, pro limitaci jsou použity germaniové diody 1N34A. Efekt se vyznačuje dlouhým sustainem, tón se velice dobře  prosazuje. Skvělý pro sólovou hru. Samozřejmostí je true-bypass přepínač. Martin Ledvina: „Je to krabička jedné struny….“ Zvukové ukázky :

Podívejte se také na stránku o pedalboardu.